MÜTEVELLİ OTELHAKKIMIZDA

Otelimiz Turizm Bakanlığı Denetiminde Hizmet Veren 3 Yıldızlı Turistik bir İşletmedir. Cumhuriyet Meydanı, Şehit Şerife Bacı Anıtı, Nasrullah Meydanı gibi Tarihi Kültürel ve Merkezi Alanlara sıfır konumdadır. Otelimiz 1991 yılında Kastamonu merkezinde 25 oda ve restorantı ile Turizm Bakanlığı denetiminde 2 yıldızlı olarak hizmete girmiştir. 1995 yılında kapasite artırma çalışmaları sonucunda 57 oda kapasitesine ulaşmıştır.

Otelimiz, yıllar içinde siz değerli misafirlerimize daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiş ve bu hedefler doğrultusunda 2014 yılında geniş kapsamlı bir tadilat ile tamamen yenilenmiştir. 2014 yılında Mart ayı itibariyle tekrar siz değerli misafirlerimize 3 Yıldızlı bir otel olarak ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.

2018 yılında misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek adına, otelimiz tekrar tadilata alınarak, ilave asansör eklenmiş, mefruşat, yataklar ve banyolar tamamen yenilenmiştir. Sigara içilmeyen odalarımızla, ücretsiz otopark ve vale hizmetimizle, eşsiz manzaralı Teras Restorant ve Lunch Cafemizle, güleryüzlü personelimiz ve 25 yılı aşkın tecrübemizle sizleri otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Otel Hizmetleri ve Servisler

Ücretsiz Hizmetler

  Sigara İçilmeyen Oda Seçenekleri
  Ücretsiz Otopark, Vale Hizmeti
  Fotokopi ve Faks Hizmetleri
  Uyandırma Servisi
  Ücretsiz İnternet
  Turn Down

Ücretli Hizmetler

  Havalimanı ve Şehir İçi Transfer
  
Çamaşır Yıkama ve Ütüleme
  
24 Saat Oda Servisi
  Kuru Temizleme
  Postalama Hizmeti
  Oto Yıkama

 

Ödeme İmkanları

multinetsetcardmilesvisamaster-card